Nikolinje u OŠ Luka

Autor: Mirko Nuli, 10. 12. 2019.

Priredba povodom Nikolinja je održana u petak, 6. prosinca 2019., u Osnovnoj školi Luka.

Nikolinje se tradicionalno obilježava u Hrvatskim školama. Da bi atmosfera bila dobra i da bi se obilježilo Nikolinje i u OŠ Luka, pobrinuli su se učenici i njihovi nastavnici. 06.12.2019. godine u OŠ Luka je održana priredba za Nikolinje.

OŠ Luka Nikolinje

Učenici su tijekom cijele školske godine bili marljivi, a svoju marljivost pokazali su i na odličnoj priredbi.

Priredba u OŠ Luka

Također učenike je tijekom nastavnog dana posjetio i sv. Nikola koji je učenicima donio darove, a kako to obično biva sa sv. Nikolom je došao i krampus koji je tražio učenike koji nisu bili marljivi.

Ipak svi učenici OŠ Luke bili su marljivi u 2019. godini i dobili su darove.

U nastavku donosimo još slika s priredbe:

Priredba za Nikolinje

OŠ Luka Nikolinje 1

Nakon dana svi su učenici mogli sretno poći kući.