VAŽNA OBAVIJEST - NASTAVA NA DALJINU OD PONEDJELJKA, 16. OŽUJKA

Autor: Tihana Jurec, 13. 3. 2020.

Poštovani roditelji i učenici,

sukladno pristigloj uputi Ministarstva znanosti i obrazovanja vezano za nastavak organizacije nastave na daljinu, obavještavamo Vas sljedeće:

1. Nastava na daljinu počinje u ponedjeljak, 16. ožujka 2020. godine za niže i više razrede.

2. Učenici razredne nastave prate program HRT3, pod nazivom "Škola na trećem" u sljedećim terminima:

1. razred  8,00-10,00 sati

2. razred 10,00-12,30 sati

3. razred  13,00-16,00 sati

4. razred  16,00-19,00 sati.

Nastava će biti održana i putem razrednih grupa na platformama koje su učiteljice razredne nastave same kreirale (Viber, Whatsapp, Facebook...).

Svi oni roditelji djece razredne nastave koji nisu u mogućnosti ostaviti pod nadzorom djecu kod kuće, mogu osobno dovesti djecu u Školu u 8,00 sati ujutro te će djeca biti zbrinuta na adekvatan način. Školski autobus neće prometovati sve dane nastave na daljinu.

3. Učenici predmetne nastave pratit će nastavu online, putem virtualnih učionica čiji su linkovi navedeni niže, a koraci su sljedeći:

Svaki učenik treba se sa svojim AAI@EduHr mailom (pomoću tog maila roditelji pristupaju e-dnevniku) ulogirati u Loomen.

1. Upišite link za virtualnu učionicu vašeg razreda.
  2. Kliknite na: Continue
  3. Kliknite na: Prijava s AAI@Edu.hr elektroničkim identitetom
  4. Upišite svoj mail: (primjer maila) pr@skole.hr
  5. Upišite svoju lozinku.
  6. Kliknite na: Prijavi se

Virtualna učionica 5. razred OŠ Luka

Lozinka: virtualnaucionica5

Link: https://loomen.carnet.hr/course/view.php?id=13771

Virtualna učionica 6. razred OŠ Luka

Lozinka: virtualnaucionica6

Link: https://loomen.carnet.hr/course/view.php?id=13834

Virtualna učionica 7. razred OŠ Luka

Lozinka: virtualnaucionica7

Link: https://loomen.carnet.hr/course/view.php?id=13837

Virtualna učionica 8. razred OŠ Luka

Lozinka: virtualnaucionica8

Link: https://loomen.carnet.hr/course/view.php?id=13841

Što se tiče predmetne nastave, učenici će nastavne jedinice moći pratiti na Sportskoj televiziji u terminu od 8,00 do 14,00 sati.

5.  Naglašavamo da se aktivnost učenika u virtualnom razredu prati. Svi oni koji neće sudjelovati u nastavi na daljinu, vodit će se kao da nisu dotičan dan bili na nastavi.

Dodatne obavijesti bit će dostupne na web stranici Škole te Vas ljubazno molimo da ih pratite.

Molimo roditelje za suradnju i pomoć kod realizacije nastave na daljinu. Ukoliko imate pitanja, možete kontaktirati Školu telefonom na broj 3394 940 ili e-mailom na skolaluka@os-luka.skole.hr.

S poštovanjem,

Renata Meglić, zamjenica ravnateljice OŠ Luka