DALJNJE OBAVIJESTI ZA NASTAVU NA DALJINU

Autor: Tihana Jurec, 14. 3. 2020.

Poštovani roditelji i učenici OŠ Luka!

Pozivamo učenike na primjereno ponašanje na virtualnim učionicama.

Nastavu učenici mogu na virtualnim učionicama pratiti bilo kada u tijeku dana, a razrednici će pratiti njihovu aktivnost.

Kao što je napisano u prethodnoj obavijesti, nastava za razrednu nastavu (1.-4. raz) može se pratiti na HRT3 po rasporedu, a nastava za predmetnu nastavu može se pratiti na Sportskoj televiziji prema sljedećem rasporedu:

5. razred: 8,00-9,30 sati, predmeti su sljedeći: matematika, hrvatski jezik, priroda, engleski jezik i njemački jezik

6. razred: 9,30-10,45 sati, predmeti su sljedeći: povijest, matematika, priroda, engleski jezik i njemački jezik

7. razred: 10,45-11,50 sati, predmeti su sljedeći: matematika, hrvatski jezik, biologija, geografija

8. razred: 11,50-12,45 sati, predmeti su sljedeći: hrvatski jezik, matematika, biologija, engleski jezik i njemački jezik

Nastava na virtualnim učionicama viših razreda pratit će naš ustaljeni raspored, točnije, ovaj tjedan (16.3.-20.3.) je raspored za popodnevnu smjenu.

Važno je naglasiti da se do daljnjeg obustavljaju sve aktivnosti u OŠ Luka vezane za upis djece u 1. razred osnovne škole.

Hvala na razumijevanju!

S poštovanjem,