DALJNJE OBAVIJESTI VEZANE ZA NASTAVU NA DALJINU

Autor: Tihana Jurec, 16. 3. 2020.

Poštovani roditelji i učenici OŠ Luka,

obavještavamo Vas da OŠ Luka nastavu na daljinu vrši po ustaljenom školskom rasporedu, za predmetnu i razrednu nastavu, prateći godišnji plan i program naše Škole.

Preporuča se praćenje HRT3 za razrednu nastavu i Sportske televizije za predmetnu nastavu, u ranije već objavljenim terminima, link: https://mzo.gov.hr/vijesti/nastava-na-daljinu-raspored/3597 .

Mole se učenici da redovito prate rad učitelja na virtualnim učionicama.

S obzirom da je sustav preopterećen, naglašavamo da Vas ne treba zabrinjavati nemogućnost ulaska u sustav. Ukoliko se nastavi taj problem, učitelji će komunikaciju usmjeriti preko službenih e-mailova učenika (domena kojom se ulogiravate u e-Dnevnik).

Molimo roditelje i učenike na primjereno komuniciranje u virtualnim učionicama, ali i na grupama koje su učiteljice oformile. Svi ti kanali služe jednoj svrsi, a to je nastava na daljinu i molimo Vas za strpljenje.

Naglašavamo da se kroz sljedeća 2 tjedna djeca neće ocjenjivati, ali će se pratiti njihova aktivnost.

Školski autobusi, sukladno uputi Županije, do daljnjeg ne prometuju.

Sve ove upute sukladne su sa uputama Ministarstva znanosti i obrazovanja, Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske i Zagrebačke županije.