RADOVI NA TEMU : „DAS IST MEIN HAUS“

Autor: Mirko Nuli, 26. 3. 2020.

Učenici četvrtoga razreda koji polaze nastavu Njemačkog jezika nakon obrađene teme „Das Haus von Familie Weigel“ dobili  su zadatak  predstaviti se na njemačkom jeziku i  imenovati prostorije u kući.

DAS IST MEIN HAUS

Učenici su izvrsno izvršili zadatak te su kroz svoje radove pokazali koliko su marljivi i kreativni.
Posebno želim pohvaliti što su navedeni zadatak izvršili na svoj način: Lara, Jelena, Helena i Luka puno truda posvetili su izradi maketa kuća  te se iz njihova rada dade naslutiti kako se u njima kriju mali arhitekti. Fran Klapač napravio je izvrsnu prezentaciju i na taj način predstavio je  prostorije u svojoj kući, ujedno  pokazavši koliko je već sada informatički i jezično vješt. Karlo i Petra izradom plakata pokazali su kreativnost, dok su  Patricia i David nacrtali odličan tlocrt kuće i pomoću njega  imenovali  prostorije u kući.

Velika pohvala učenicima:
Lara Capek, David Đulić, Fran Klapač, Jelena Kosović, Luka Ljubanović, Petra Posavec, Helena Slovic, Karlo Šimunjak i Patricia Vrhovec.

Nastavite tako i dalje!

Vaša profesorica

RADOVI NA TEMU DAS IST MEIN HAUS 1RADOVI NA TEMU DAS IST MEIN HAUS 2RADOVI NA TEMU DAS IST MEIN HAUS 3RADOVI NA TEMU DAS IST MEIN HAUS 4RADOVI NA TEMU DAS IST MEIN HAUS 4