Obavijest o isporuci revija Prvi izbor i Moj planet, broj za travanj 2020.

Autor: Tihana Jurec, 20. 4. 2020.

Obavijest o isporuci revija Prvi izbor i Moj planet, broj za travanj 2020.

Poštovani,

s obzirom na to da su škole zatvorene do daljnjega, ovim bismo vas putem željeli obavijestiti da će i isporuka naših revija Prvi izbor i Moj planet također biti privremeno odgođena.

Naime, budući da u školi nema učenika, naše časopise za travanj nećemo imati kome podijeliti. Stoga smo se odlučili prilagoditi novonastalim okolnostima vodeći računa o tome da naši pretplatnici ni na koji način ne budu oštećeni.

Brojevi za travanj stoga će biti isporučeni čim se za to stvore uvjeti, a nadamo se da će to biti što ranije. U tom će slučaju učenici primiti broj za travanj zajedno sa sljedećim brojem istodobno. Ako dođe do kakvih promjena, o svemu ćemo vas naknadno obavijestiti.

Uz to, kako bismo djecu podržali tijekom nastave na daljinu te ih potaknuli da čitaju, uče i zabavljaju se i tijekom boravka u zatvorenom, svim pretplatnicima odlučili smo omogućiti pristup revijama Moj planet i Prvi izbor za travanj u digitalnom obliku.

Pretplatnici i nastavnici mogu ih besplatno preuzeti na internetskim stranicama Mozaika knjiga putem ovog linka:

Prethodno će u poseban obrazac morati unijeti svoje osobne podatke, a nakon toga će dobiti link i šifru koji će im omogućiti preuzimanje revija.

Isto tako moguće je da pretplatnik umjesto ispunjavanja obrasca pošalje svoje podatke direktno na niže navedene e-mail adrese te će na svoj mail dobiti podatke o linku i šifri za preuzimanje sadržaja. U tom slučaju pretplatnik treba e-mailom poslati sljedeće podatke: ime i prezime naručitelja, ime i prezime djeteta, OIB naručitelja, adresu naručitelja, školu i razred, mobitel i e-mail adresu.

Uz to, svi povjerenici nam na ispod navedene e-mailove mogu poslati podatke o pretplatnicima, odnosno njihove e-mail adrese kako bismo ih uputili u preuzimanje sadržaja.

U nadi da će ova izvanredna situacija što prije završiti, srdačno Vas pozdravljamo.

Vaš Mozaik knjiga, odjel dječjih revija

Minela Barbarić

Za sva pitanja u vezi pretplate na časopise, slobodno nam se obratite na: