> Zakup
Zakup

ZAKUP PROSTORA U OSNOVNOJ ŠKOLI LUKA

U posjedu Osnovne škole Luka  su učionice u zgradi škole i prostor školske sportske dvorane. Na temelju članka 91. Statuta Osnovne škole Luka, članka 2. i 5. Pravilnika o korištenju školske sportske dvorane Osnovne škole Luka od 22. prosinca 2014. godine i Odluke o ostvarivanju i korištenju vlastitih prihoda škola kojima je osnivač Zagrebačka županija („Glasnik Zagrebačke županije“ od 17. prosinca 2013.godine, broj 33-II/13) Osnovna škola Luka daje u zakup učionice u zgradi škole i prostor školske sportske dvorane.

Dvorana se iznajmljuje za sportske aktivnosti i druge programe koji se mogu u prostoru provoditi.

Klasične učionice iznajmljuju se za nastavu stranih jezika i ostalu  teorijsku nastavu.

Zahtjev za zakup prostora školske sportske dvorane nalazi se u privitku.

Priloženi dokumenti:
ZAHTJEV - DVORANA.docx