MALI I VELIKI TALENTI

Konzum provodi inicijativu pod nazivom “Mali veliki talenti” kojom žele omogućiti svim školama u Republici Hrvatskoj nabavku osnovnih stvari koje učitelji i učenici koriste u svakodnevnom radu, kao što su prijenosna računala, mikroskopi, pribor za likovni, lopte i brojne druge stvari potrebne za razvoj talenata.

Inicijativa Mali veliki talenti počinje 29. kolovoza 2024., a završava 6. studenog 2024. godine. U tom razdoblju kupci će za svaku kupnju u Konzumu iznad 10 eura ili kupnjom odabranih proizvoda dobiti po jedan kupon koji mogu donirati školi po izboru.

Ukoliko naša škola sakupi dovoljno kupona, moći ćemo ih zamijeniti za vrijedne nagrade po vlastitom izboru.

Ako se želite odazvati ovoj  inicijativi, u prostoru škole postavljena je kutija gdje se mogu ubaciti kuponi te slobodno skenirate kodove s kupona mobitelom na ime naše Osnovne škole  Luka,Luka-Zagrebačka županija.

Nadamo se i očekujemo jednako lijepi i hvalevrijedni odaziv i ove godine kao što je bio i prošle godine.

Unaprijed vam zahvaljujemo.