Učenici 4. razreda zadnji dan škole oprostili su se od svoje učiteljice Maje kroz igru, darove, druženje i smijeh. Iako im nije bilo dugo učiteljica, prirasla im je srcu, a i oni njoj. Četvrtaše sada čekaju novi izazovi, predmeti, ali i novi razrednik i učitelji koji će ih uvesti i olakšati im ovo prijelazno razdoblje u školovanju, dok učiteljicu Maju čekaju novi i veseli učenici – prvašići!

Isto tako, naši osmaši oprostili su se od svojega razrednika Dominika, ali i ostalih učitelja i djelatnika škole. Cijeli zadnji dan škole protekao je u druženju, pjesmi, smijehu, ali i u suzama. Nakon 8 godina, naši učenici se opraštaju i odlaze u srednju školu, a mi im samo možemo poželjeti puno sreće, uspjeha i naravno, novih prijateljstava!
Sretno Tiji, Josipu, Jeleni, Petru, Teni, Eleni, Mirni, Filipu, Miji, Steli, Niki, Filipu, Tesi i Luki.



