Dani kruha

Autor: Kornelija Petrović, 29. 10. 2017.

Dana 16. listopada 2017. učenici razredne nastave obilježili su Dan kruha – Dan zahvalnosti.

Dan kruha – Dan zahvale

U ponedjeljak, 16.10.2017. u našoj smo školi obilježili  Dan kruha.

Naše su učiteljice posložile kruh, kiflice, slastice i jesenske plodove koje su pripremile

dobre mame i bake. Svi učenici od 1. do 4. razreda zajedno su se našli u blagavaoni.

U posjet nam je došao i naš svećenik Ivan Cestar. Blagoslovio je hranu. Nakon zajedničke

molitve jeli smo voće, ukusne slastice i zabavljali se.

Karlo Šimunjak, 2. r

Dan kruha – Dan zahvale

Svanuo je novi dan, veseo i nasmijan.

Ujutro sam otišla u školu sa osmijehom na licu.

Obilježavali smo Dane kruha.

Došao je svećenik, zajedno smo se pomolili i

blagoslovio je kruh, kolače i jesenske plodove.

Uživali smo u jelu i družili se.

Andrea Halambek, 2.r

Dani kruha 2017