Pristup informacijama

Sukladno zakonskoj obvezi ravnateljica donosi odluku o imenovanju službenika za informiranje.

Pravo na pristup informacijama ostvaruje se na način i u postupku propisanom Zakonom o pravu na pristup informacijama.

Pravo na pristup informacijama ostvaruje se podnošenjem usmenog ili pisanog zahtjeva za ostvarivanje prava na pristup informacijama.

TIHANA JUREC, tajnica škole - službenik za informiranje u svezi podataka sadržanih u dosjeima i matičnim knjigama radnika te podataka sadržanih u pedagoškoj dokumentaciji.

e-mail: skolaluka@os-luka.skole.hr

ŠTEFICA POKUPEC, voditeljica računovodstva-  službenik za informiranje o financijskom, računovodstvenom i knjigovodstvenom poslovanju Škole.

e-mail: skolaluka@os-luka.skole.hr

ETEL VUKELIĆ, pedagoginja škole - službenik za informiranje u svezi podataka sadržanih u pedagoškoj dokumentaciji.

SLUŽBENIK ZA ZAŠTITU OSOBNIH PODATAKA

Voditelj zbirke osobnih podataka koji zapošljava više od 20 radnika dužan je imenovati službenika za zaštitu osobnih podataka.

Službenik za zaštitu osobnih podataka vodi brigu o zakonitosti obrade osobnih podataka i ostvarivanju prava na zaštitu osobnih podataka.

Sukladno zakonskoj obvezi ravnateljica donosi odluku o imenovanju službenika za zaštiu osobnih podataka.

TIHANA JUREC, tajnica škole - službenik za zaštitu osobnih podataka

e-mail: skolaluka@os-skole.hr

Priloženi dokumenti:
Odluka.jpg

Obavijest o upisu u prvi razred školske godine 2019./2020.

Upisi će se održati 4.6.2019. godine od 9,00 do 13,00 sati.

Ponijeti potrebnu dokumentaciju:

3. ispravu o prebivalištu ili boravištu roditelja, odnosno skrbnika

Obavijest o održavanju pregleda za utrđivanje psihofizičkog stanja djeteta

pregledi za utvrđivanja psihofizičkog stanja djeteta održat će se u prostorijama Osnovne škole Luka 29. i 30. travnja 2019. godine.

Roditeljski sastanak o upisu djece koja ispunjavaju uvjete za upis u 1. razred Osnovne škole Luka, održat će se u utorak, 26.3.2019. godine u 18,00 sati u prostorijama OŠ Luka.

« Siječanj 2020 »