> Udžbenici

UDŽBENICI - ŠKOLSKA GODINA 2018./2019.

Preuzimanje školskih udžbenika i dopunskih nastavnih sredstava za učenike OŠ Luka bit će u srijedu, 29. kolovoza 2018. godine  u prostorijama škole u vremenu od  11 do 17,30 sati.

Roditelji su prilikom preuzimanja  dužni provjeriti preuzete komplete i potpisati  Ugovore o posudbi udžbenika za šk. godinu 2018./2019.

u prilogu se nalazi popis udžbenika za školsku godinu 2017./2018., a koji je važeći i za školsku godinu 2018./2019.

Svi učenici Osnovne škole Luka za šk. godinu 2018./2019. dobit će udžbenike i pripadajuće radne bilježnice za sve nastavne predmete.

Udžbenici koje su učenici koristili ove školske godine, a sačuvani su i upotrebljivi, bit će u upotrebi i 2018./2019. šk. godine.

Učenici 5. razreda dobit će u kompletu i geografski atlas. Za Tehničku kulturu učenici će dobiti i radne materijale za izvođenje vježbi iz praktičnog rada.

Roditelji nabavljaju likovnu mapu i to za 1. razred - izdavač ALFA, za 2., 3. i 4. izdavač PROFIL, a od 5. do 8. razreda - bilo kojeg nakladnika.

Preuzimanje udžbenika za novu šk. godinu planirano je u zadnjem tjednu kolovoza. Na web stranici Škole bit će objavljena obavijest o terminu preuzimanja učeničkih kompleta.

Obavijest o vraćanju besplatnih udžbenika koje su učenici koristili u 2016./2017. školskoj godini

Podsjećamo učenike s prebivalištem na području Grada Zaprešića i Općine Luka i njihove roditelje koji su na početku 2016./2017. školske godine preuzeli besplatne udžbenike da su ih, prema Odluci Grada Zaprešića i Izjavi o preuzimanju školskih udžbenika za 2016./2017. školsku godinu, odnosno Odluci o financiranju nabave školskih udžbenika učenicima Osnovne škole Luka i Ugovoru o posudbi udžbenika za šk. godinu 2016./2017.  dužni vratiti u školu neoštećene radi korištenja u narednoj školskoj godini.

Udžbenike će učenici donijeti u Školu i vratiti razrednicima zadnji nastavni dan, 14. lipnja 2017. godine.

Učenici koji su upućeni na dopunski rad ili popravni ispit vraćaju udžbenike razredniku nakon završetka dopunskog rada ili popravnog ispita.

Molimo učenike da udžbeničke komplete koje vraćaju razredniku, stave u vrećicu radi lakše pohrane.

Za uništene, izgubljene udžbenike i one udžbenike koje nije moguće dalje koristiti radi stanja u kojem će biti vraćeni, temeljem potpisanog Ugovora o posudbi i Izjave o preuzimanju šk. udžbenika, roditelj je dužan nadoknaditi štetu.

Uprava Škole

« Listopad 2018 »