OPREMANJE I UREĐENJE ŠKOLE

Zagrebačka županija, naš osnivač, doznačila nam je početkom šk. godine 2012./2013., sredstva za opremanje i uređenje škole. Želeći poboljšati uvjete rada i života naših učenika i djelatnika na ulazu u školu napravili smo nadstrešnicu, informatičku učionicu opremili smo s osam novih računala za potrebe izborne nastave iz informatike, u tri smo učionice obnovili parkete i okrečili zidove, dvije smo učionice opremili kompletno novim namještajem (klupe i stolice). Možemo se pohvaliti i nabavkom interaktivne virtualne ploče - pametne ploče, koja će osuvremeniti poučavanje učenika. S dvorišne strane zgrade škole ugrađena su dvoja nova ulazna hrastova vrata. Nabavljena je i nova oprema za školsku kuhinju. U svim učionicama nabavljeni su novi ormari u koje će učenici moći odlagati pribor za rad. Dio sredstava uložen je i nabavu novih nastavnih sredstava i pomagala.

Zahvaljujemo našem osnivaču, Zagrebačkoj županiji na sredstvima koja će znatno poboljšati uvjete rada u našoj školi. Nadamo se da će učenici čuvati sve što smo nabavili i primjenjivati u nastavnom procesu.

Jasminka Ferek,

magistra nastave i organizacije u školi

eTwinning SCHOOL

e-Dječja kartica

E-Dječja kartica namijenjena je

roditeljima, udomiteljima i skrbnicima,

a čije korištenje omogućuje razne

pogodnosti ili popuste na proizvode

ili usluge kod dogovorenih partnera

iz javnog i privatnog sektora.

ODLUKA NASTAVA 2021/22
« Listopad 2021 »